نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی

مرکز درمان ناباروری از اقدامات جهادگونه جهاددانشگاهی است

۱۹ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۶ کد : ۱۰۵۴۹ تاپ خبر عمومی
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان این‌که «مرکز درمان ناباروری» یکی از اقدامات جهادگونه جهاددانشگاهی است، گفت: این مرکز خدمات ارزشمندی به جامعه ارائه می‌دهد.
مرکز درمان ناباروری از اقدامات جهادگونه جهاددانشگاهی است
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، روز شنبه، 19 مردادماه با حضور سرزده در مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی به مناسبت سی و نهمین سالروز تاسیس این نهاد انقلابی اظهار کرد: باعث خرسندی است که در جمع ارزشمند جهادگران دانشگاهی و مسئولان مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی استان هستیم. 
  
وی با تاکید بر این‌که جهاددانشگاهی صرفا یک نهاد نیست، بلکه یک فرهنگ است که باید در جامعه دانشگاهی ساری و جاری شود، افزود: جهاددانشگاهی یک نهاد صرف نبوده، بلکه یک سمت گیری و حرکت جهادی است. 
  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان این‌که فلسفه تشکیل جهاددانشگاهی بسیار با اهمیت است، افزود: هر قدر بتوانیم این فرهنگ در جامعه به ویژه جامعه دانشگاهی گسترش دهیم، این فرهنگ پایدار و استوار می‌شود. 
  
وی با تاکید بر این‌که امروز، ایران اسلامی به سمت سربلندی، استقلال و عزت حرکت می‌کند، گفت: برخلاف ادعای دشمنان، اهل فن، اهل دانش و تحقیقات می‌دانند که کشور از نظر عزت، استقلال وخوداتکایی در چه مرحله‌ای است و موفقیت‌هایی که امروز توسط دانشمندان ایرانی به دست می‌آید موفقیت‌های بسیار بزرگی است. 
  
وی با اشاره به این‌که جهاددانشگاهی مسئولیت بسیار والا و سنگینی بر عهده دارد، افزود: دست‌اندرکاران این نهاد انقلابی باید به عنوان مقدس "جهاددانشگاهی" تمسک کرده و فعالیت‌ها و وظایف خود را جهادگونه پیش ببرند. 
  
حجت‌الاسلام آل هاشم با بیان این‌که دست اندرکاران این نهاد در پیشبرد رسالت خود مبنی بر "گسترس فرهنگ عمیق اسلامی بصورت جهادی" جهاد کنند، افزود: جهاد دانشگاهی جزو بهترین نهادهایی است که می‌تواند گام‌های موثری در عرصه‌های علمی کشور بردارد. 
  
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: حسن اعتمادی که مقام معظم رهبری به جهاددانشگاهی دارند، سرمایه‌ای ارزشمند برای این نهاد است. 
  
امام جمعه تبریز افزود: سالروز تاسیس جهاد را تبریک می‌گوییم و برای دست‌اندرکاران این نهاد انقلابی جهاددانشگاهی آرزوی موفقیت داریم؛ امید است بتوانیم در راه خدمت به نظام و مردم متدین، متعهد و دلسوز ایران اسلامی و به ویژه خطه آذربایجان قدم‌هایی برداریم.

نظر شما :