حضور جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی

۰۳ آبان ۱۴۰۱ | ۱۲:۳۹ کد : ۴۹۷۳۴ تاپ خبر تجاری سازی فناوری و اشتغال
تعداد بازدید:۴۵
سرپرست سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، گفت: مرکز فناوری انرژی‌های تجدید پذیر و طرح ملی توسعه مشاغل خانگی سازمان جهاددانشگاهی استان در دهمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی که در تبریز در حال برگزاری است، حضور فعال دارند.
حضور جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی در نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، علی اصغر فاتحی‌فر، سرپرست سازمان جهاددانشگاهی استان، امروز، سوم آبان ماه، در جریان بازدید از نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی، با بیان اینکه انرژی پایدار، لازمه توسعه پایدار است، گفت: هدف اصلی فعالیت‌های مرکز انرژیهای تجدید پذیر ترویج و توسعه استفاده از انرژی‌های نو و تجدید پذیر است.

وی گفت: تکیه بر توان تولید داخلی، بومی سازی فناری‌های روز، طراحی دانش بنیان با تکیه بر یافته‌های تیم تحقیق و توسعه و هزینه های نگهداری پایین این محصولات، از جمله عمده مزایای محصولات این مرکز هستند. همچنین قیمت رقابتی، که از عمده‌ترین معیارهای انتخاب توسط مشتریان است، در محصولات این مرکز رعایت شده است به طوری که در بسیاری از کاربردها، محصولات تولیدی این مرکز، با کیفیتی مشابه و گاهی برتر نسبت به نمونه های خارجی و رقبای داخلی، دارای قیمت های پایین تری می باشند.

فاتحی‌فر، همچنین در خصوص طرح ملی توسعه مشاغل خانگی نیز گفت: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی تحت نظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و جهاددانشگاهی در راستای اشتغال زایی و توسعه مشاغل خانگی اجرا شده است.

سرپرست سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: در این دوره از نمایشگاه نوآوری و فناوری ۱۰ پیشران در حوزه‌های صنایع دستی، خیاطی، پوشاک و کشاورزی محصولات خود را در نمایشگاه عرضه کرده اند.

دهیمن نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی از ۲ الی ۶ آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز در حال برگزاری است.

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی


( ۱ )

نظر شما :