دیدار صمیمی رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی با همکاران مرکز درمان ناباروری

۱۶ مهر ۱۴۰۲ | ۱۲:۵۲ کد : ۶۳۰۵۰ پژوهشی تاپ خبر
تعداد بازدید:۹۸۶
رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی در ادامه دیدارهای صمیمی خود با اعضای این سازمان، این بار در جمع همکاران فعال در مرکز درمان ناباروری حاضر شده و از نزدیک در جریان مسائل و امورات مربوط به اعضای فعال در این مرکز قرار گرفت.
دیدار صمیمی رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی با همکاران مرکز درمان ناباروری

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، مهندس علی اصغر فاتحی فر، رئیس سازمان جهاددانشگاهی استان، در این دیدار با اشاره به تنوع فعالیت‌های مراکز مختلف جهاددانشگاهی اظهار کرد: هر مرکز با توجه به رسالت خود چالش‌های خاصی دارد و برگزاری این دیدارهای صمیمی در جهت بررسی و رفع چالش‌ها و مشکلات احتمالی است.

وی گفت: در مجموعه‌های پزشکی جهاددانشگاهی به دلیل گران شدن مداوم تجهیزات و در عین حال ثبات تعرفه‌ها با مشکلاتی مواجه هستیم، گفت: ان شاالله با تلاش‌ها و همکاری نیروی انسانی توانمند موجود در این مرکز بر مشکلات فائق می‌آییم.

وی با اشاره به برنامه ریزی برای دوشیفته کردن مرکز درمان ناباروری استان یادآور شد: تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا همکاران از دریافتی‌ها خود و همچنین شرایط شغلیشان رضایت کافی را داشته باشند.

فاتحی‌فر با تاکید بر اینکه جهاددانشگاهی نهادی انقلابی بوده و کارکنان سرباز نظام هستند، گفت: وظیفه همه ما این است که همسو با آرمان های این نهاد انقلابی و بر اساس اساسنامه حرکت و رفتار کنیم.

رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی، با بیان اینکه جهادگران دانشگاهی در تمامی برهه‌ها اثبات کرده‌اند که پای کار هستند، گفت: در جنگ شناختی و جنگ‌های ترکیبی که اکنون علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به راه افتاده، وظیفه ما سنگین تر شده است.

در این جلسه مدیران و کارکنان مرکز درمان ناباروری به بیان مشکلات و دغدغه های خود پرداخته و هر کدام به ارائه راهکارهایی برای افزایش کیفیت خدمات این مرکز به مراجعان  و ارتقای سطح مرکز پرداختند.

text to speech icon

کلید واژه ها: جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی


نظر شما :