دسته بندی اخبار و مقالات
اخبار و مقالات | اخبار، مقالات و اطلاعیه ها
ایسنا بلندگوی موذنان جامعه است
سه شنبه, آذر 16, 1400 by مدیر سایت جهاد دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، دکتر محمد کلامی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی روز سه شنبه، 16آذرماه، در مراسم بیست و دومین سالگرد تاسیس خبرگزاری ایسنا، با تبریک همزمانی این روز با روز دانشجو، اظهار کرد: دانشگاه و دانشجو، پایه‌های اول توسعه کشور در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و ... هستند. نقش دانشگاه و دانشجو در کشور بی بدیل بوده و نمی‌توان آن را انکار کرد.

وی با اشاره به این‌که در زمان تاسیس خبرگزاری ایسنا به عنوان دانشجوی مقطع کارشناسی در حال تحصیل بودم، افزود: چندین سال است که با ایسنا و جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی ارتباط منسجمی در زمینه آموزش و اطلاع رسانی داشته‌ایم.

وی با بیان این‌که نیاز امروز جامعه ما، امید و امیدواری است، افزود: اخبار ناامید کننده و سستی آور، هیچ دردی از جامعه را دوا نمی‌کند و باید امیددهی به جامعه برای داشتن آینده‌ای بهتر مطرح شود.بر اساس این امیددهی می‌توان شاخص‌های اقتصادی را بهبود بخشید و به سمت موفقیت هدایت کرد.

وی با تاکید بر لزوم ارتقای شاخص‌های اقتصادی، افزود: هر مدیری باید در زمان تصدی مسئولیت خود مورد نقد راهگشا قرار بگیرد تا تصمیمات بهتری گرفته شده و بتوانیم بهتر در عرصه مدیریت رفتار کنیم وگرنه پس از اتمام مسئولیت این نقدها هیچ دردی را دوا نمی‌کند.

کلامی متذکر شد: لازمه پیشرفت هر کشوری در حوزه اقتصاد، استفاده از پتانسیل رسانه و فرهنگ است. همانند کره جنوبی که ابتدا با فرهنگ و فیلم‌های خود تاثیر مثبتی بر اذهان عمومی گذاشت و الان بازار ما را به دست گرفته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: برای ارتقای سرمایه گذاری و رشد اقتصادی استان، باید استعداد، پتانسیل و فرهنگ خود را به خوبی معرفی کنیم. هر چقدر این معرفی بهتر باشد، نگاه مثبت اجتماعی به ما شکل گرفته و در نهایت به توسعه اقتصادی ختم خواهد شد.

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟