دشمن با جنگ فرهنگی در مقابل ما صف آرایی کرده است

۱۱ مهر ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۲ کد : ۳۶۴۰۳ تاپ خبر عمومی
رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: هجمه امروز دشمنان در جامعه ما با جنگ نرم و در قالب فرهنگ است و دشمن با جنگ فرهنگی در مقابل ما صف آرایی کرده است.
دشمن با جنگ فرهنگی در مقابل ما صف آرایی کرده است

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی، دکتر جعفر محسنی، رئیس سازمان جهاددانشگاهی استان، روز یکشنبه، ۱۱ مهرماه، در دیدار با رئیس جدید ستاد اقامه نماز آذربایجان‌شرقی، به معرفی ظرفیت‌ها و حوزه‌های مختلف این مجموعه پرداخت و خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی خوشبختانه در عرصه‌های مختلف فعال بوده و کارهای بزرگی را انجام می‌دهد.

وی با اشاره به فعالیت خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا در بدنه جهاددانشگاهی اظهار کرد: هر دو خبرگزاری به دلیل صحت و سلامت و سرعت در مخابره اخبار، رسانه‌های مطرحی در کشور و استان هستند و آمادگی داریم تا در زمینه انعکاس اخبار و ترویج فرهنگ نماز با ستاد اقامه نماز همکاری نماییم.

محسنی همچنین با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی جهاددانشگاهی گفت: امروزه افکارسنجی به عنوان یک راهکار علمی و با هدف انعکاس افکار عمومی و ارزیابی علاقه مردم در تصمیم سازی‌ها موثر است و مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران نیز تلاش می‌کند با نظرسنجی، رضایت سنجی و انعکاس سریع و دقیق افکار عمومی بتواند کمک موثری به سازمان ها و نهادها کرده و در جهت برنامه ریزی بهتر و سیاست گذاری های مفیدتر در انجام پروژه ها و طرح ها نقش آفرینی کند.

رئیس سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: هجمه امروز دشمنان در جامعه ما با جنگ نرم و در قالب فرهنگ است و دشمن با جنگ فرهنگی در مقابل ما صف آرایی کرده است.

حجت‌الاسلام مجید آقاجانی، مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان‌شرقی نیز در این دیدار اظهار کرد: اصلی ترین وظیفه ستاد اقامه نماز که همانطور هم از اسمش پیداست، اقامه نماز و در اوج نگه داشتن آن است. یعنی به نماز و نمازگزار و حتی محل برپایی نماز ارزش دهیم. کار ما ترویج نماز و ترغیب جامعه به نماز است.

وی افزود: توجه  به تربیت اخلاق اسلامی، نقش بسیار مهمی در سلامت روح انسان و سعادت و خوشبختی فرد و جامعه و نیز تاثیرات بسیار بنیادین در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد.

آقاجانی در ادامه با اعلام آمادگی ستاد اقامه نماز آذربایجان‌شرقی برای همکاری با جهاددانشگاهی گفت: وجود خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا در بدنه جهاددانشگاهی پتانسیل خوبی است که می‌توانند ما را در رسیدن به اهدافمان یاری کنند.

مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان شرقی همچنین در رابطه با اهمیت المان‌های شهری نیز اظهار کرد: با توجه با اینکه تبریز پایتخت جهان تشییع است باید در نصب و ایجاد المان‌های شهری توجه بیشتری صورت گیرد.

کلید واژه ها: جنگ فرهنگی جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی ستاد اقامه نماز


نظر شما :